Akcija
Liko 3
Baltos plastikinės akiniai nuo saulės
Original price was: 241.00 €.215.16 €Current price is: 215.16 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.81€ / 24 mėn.
Vyriški sportinio stiliaus akiniai nuo saulės su baltu plastikiniu rėmeliu ir violetiniais veidrodiniais lęšiais, suteikiančiais 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Balta |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Spyruoklinis lankstymas | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Sportinis |
| Kojelių ilgis | 130 mm |
| Rėmelio plotis | 150 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Lęšių aukštis | 43 mm |
| Lęšių plotis | 61 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Violetinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Balta |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















