Akcija
Liko 50
Burgundiški plastikiniai saulės akiniai
Original price was: 182.00 €.119.60 €Current price is: 119.60 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.35€ / 18 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| papildoma | nėra papildomų savybių |
| rėmelių medžiaga | plastikas |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| filtro kategorija | 2 |
| stilius | stačiakampiai |
| lęšių efektas | poliarizuoti, su gradientu |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| dydis | 56-17-145 |
| lęšių plotis | 56 mm |
| lęšių aukštis | 38 mm |
| rėmelių plotis | 145 mm |
| spyruoklinės lankstės | nėra |
| komplektacija | firminis dėklas |
| skirta | vyrams |
| pagrindinė spalva | burgundiška |
| rėmelių spalva | burgundiška |
| lęšių spalva | pilka |
| tiltelio plotis | 17 mm |
| kojelių ilgis | 145 mm |
| apsiuvimo stilius | pilnai apsiūti |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















