Akcija
Liko 7
Juodi metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Moteriški juodi metaliniai akiniai nuo saulės su violetiniais plastikinių lęšių stiklais, suteikiantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Stačiakampis |
| Lankelių ilgis | 135 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Lęšių aukštis | 37 mm |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Violetinė |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio spalva | Juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















