Akcija
Liko 50
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Vyriški juodi plastikiniai akiniai nuo saulės su mėlynais lęšiais ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Kampuotas |
| Lankelių ilgis | 145 mm |
| Rėmelio plotis | 155 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Lęšių aukštis | 49 mm |
| Lęšių plotis | 56 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Be papildomo efekto |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















