Akcija
Liko 9
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 272.00 €.240.89 €Current price is: 240.89 €.
Mėnesinė įmoka nuo 12.08€ / 24 mėn.
Unisex sportinio stiliaus akiniai nuo saulės su keičiamais sidabrinės spalvos plastikiniais lęšiais ir pusiau rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Papildoma informacija | Keičiami lęšiai |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmelio stilius | Pusiau rėmelis |
| Stilius | Sportinis |
| Lankelių ilgis | 140 mm |
| Rėmelio plotis | 150 mm |
| Tilto plotis | 12 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Lęšių plotis | 170 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Sidabrinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






















