Išparduota
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 236.00 €.209.65 €Current price is: 209.65 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.52€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | unisex (tinka visiems) |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| pagrindinė spalva | juoda |
| komplektacija | firminis dėklas |
| papildomai | akinių grandinėlė |
| spyruokliniai lankstai | ne |
| rėmelio tipas | pilnas rėmelis |
| stilius | katės akis |
| kojelių ilgis | 145 mm |
| rėmelio plotis | 140 mm |
| tiltelio plotis | 16 mm |
| lęšių aukštis | 40 mm |
| lęšių plotis | 55 mm |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| lęšių efektas | gradientas |
| filtro kategorija | 2 |
| lęšių spalva | violetinė |
| rėmelio medžiaga | plastikas |
| rėmelio spalva | juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















