Akcija
Liko 12
Mėlyni plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 170.00 €.124.00 €Current price is: 124.00 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.63€ / 18 mėn.
Vyriški sportinio stiliaus akiniai nuo saulės su poliarizuotais ir veidrodiniais mėlynais lęšiais. Pilno rėmo mėlynas plastikinis rėmas užtikrina patogumą ir apsaugą nuo 100% UVA ir UVB spindulių.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Mėlyna |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Lankstai | Be spyruoklės |
| Rėmo stilius | Pilnas rėmas |
| Stilius | Sportinis |
| Šventyklų ilgis | 135 mm |
| Rėmo plotis | 145 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Lęšių aukštis | 40 mm |
| Lęšių plotis | 64 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir veidrodiniai |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Rėmo medžiaga | Plastikas |
| Rėmo spalva | Mėlyna |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















