Akcija
Liko 50
Permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 169.00 €.159.90 €Current price is: 159.90 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.03€ / 24 mėn.
Vyriški permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės su žaliais poliarizuotais lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Permatoma |
| Rėmelio spalva | Permatoma |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Stačiakampiai |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 58 mm |
| Lęšių aukštis | 36 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Lankstai | Ne |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















