Akcija
Liko 50
Pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės
Original price was: 218.00 €.194.71 €Current price is: 194.71 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.78€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su mėlynais poliarizuotais plastikinių lęšių stiklais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilko metalo |
| Rėmelio spalva | Pilko metalo |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 62 mm |
| Lęšių aukštis | 53 mm |
| Tilto plotis | 12 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Filtro kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Aviatoriaus |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















