- “Rožinio Aukso Metaliniai Akiniai Nuo Saulės” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 28
Pilki plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 170.00 €.161.10 €Current price is: 161.10 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.09€ / 24 mėn.
Pilki plastikiniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su gradientiniais lęšiais ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilka |
| Rėmelio spalva | Pilka |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientas |
| Lęšių plotis | 59 mm |
| Dydis | 59-15-140 mm |
| Lęšių aukštis | 53 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šakių ilgis | 140 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Aviatorius |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















