Akcija
Liko 50
Rožinio Aukso Metaliniai Akiniai Nuo Saulės
Original price was: 164.00 €.155.20 €Current price is: 155.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.80€ / 24 mėn.
Moteriški apvalūs akiniai nuo saulės rožinio aukso metaliniu rėmeliu su rožiniais plastikinių lęšių stiklais, suteikiantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinis auksas |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Rėmelio spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 1 |
| Stilius | Apvalūs |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 58 mm |
| Lęšių aukštis | 58 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šventyklų ilgis | 140 mm |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Spyruoklinis lankstymas | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















