Akcija
Liko 14
Rožinio aukso metaliniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 176.00 €.128.50 €Current price is: 128.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.91€ / 18 mėn.
Moteriški rožinio aukso spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su gradientiniais rožiniais plastikinių lęšių stiklais. Užtikrina 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 62 mm |
| Lęšių aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 12 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Aviatorius |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















