Akcija
Liko 11
Rudi acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 200.00 €.179.26 €Current price is: 179.26 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.01€ / 24 mėn.
Vyriški rudi acetato rėmelių akiniai nuo saulės su mėlynais poliarizuotais plastikinių lęšių stiklais, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 54 mm |
| Lęšių aukštis | 46 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 150 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstumas | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Apvalūs |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















