- “Dvivienis veršiuko odos bos taurus piniginė” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 2
Rudi plieniniai akiniai nuo saulės
Original price was: 212.00 €.189.22 €Current price is: 189.22 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.50€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 44 mm |
| Tilto plotis | 21 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtro kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Apvalūs |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio spalva | Ruda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















