Akcija
Liko 50
Sidabriniai metaliniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Moteriški sidabrinės spalvos metaliniai akiniai nuo saulės su rudos spalvos plastikinių lęšių gradientiniu efektu. Aviatoriaus stiliaus, pilno rėmo, su 100 % UVA ir UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Sidabrinė |
| Rėmo spalva | Sidabrinė |
| Rėmo medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 59 mm |
| Lęšių aukštis | 52 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmo plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmo tipas | Visas rėmas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















