Akcija
Liko 50
Sidabriniai Metaliniai Aviatoriaus Stiliaus Akiniai Nuo Saulės Moterims
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Moteriški sidabrinės spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su pilkais plastikinių lęšių stiklais ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Sidabrinė |
| Rėmelio spalva | Sidabrinė |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Dydis | 59-14-140 mm |
| Lęšių plotis | 59 mm |
| Lęšių aukštis | 53 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Lankstumo vyriai | Nėra |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















