Akcija
Liko 9
Auksiniai metaliniai vyriški akiniai nuo saulės
Original price was: 192.00 €.173.13 €Current price is: 173.13 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.70€ / 24 mėn.
Vyriški aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su auksiniu metaliniu rėmeliu ir pilkais gradientiniais plastikinių lęšių stiklais. Užtikrina 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Auksinė |
| Rėmelio spalva | Auksinė |
| Rėmelio medžiaga | Metalinis |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikiniai |
| Lęšių efektas | Gradientas |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Lęšių aukštis | 43 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Aviatorius |
| Filtro kategorija | 3 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















