Akcija
Liko 50
Daugiaspalviai poliamidiniai vyriški saulės akiniai
Original price was: 266.00 €.164.60 €Current price is: 164.60 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.28€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | vyrams |
| pagrindinė spalva | raudona |
| filtro kategorija | 2 |
| papildoma | nėra |
| rėmelio spalva | raudona |
| rėmelio medžiaga | poliamidas |
| lęšių spalva | oranžinė |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| stilius | viengubas lęšis |
| lęšių efektas | veidrodinis |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| lęšių plotis | 99 mm |
| lęšių aukštis | 43 mm |
| tilto plotis | 1 mm |
| rėmelio plotis | 150 mm |
| kojelių ilgis | 120 mm |
| spyruoklinės lankstės | ne |
| komplektacija | firminis dėklas |
| rėmelio tipas | pilnas rėmelis |
| dydis | 99-01-120 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















