Išparduota
Moteriški permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 167.00 €.158.40 €Current price is: 158.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.96€ / 24 mėn.
Moteriški permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės su mėlynais gradientiniais lęšiais ir pilnu rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Permatoma |
| Rėmelio spalva | Permatoma |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 52 mm |
| Tilto plotis | 19 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių lankelių ilgis | 135 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Drugelio formos |
| Filtro kategorija | 3 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















