Akcija
Liko 26
Pilki metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 223.00 €.198.35 €Current price is: 198.35 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.96€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su poliarizuotais ir gradientiniais rudos spalvos lęšiais. Komplekte – firminis dėklas.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Pilkas metalas |
| Komplekte | Firminis dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Spyruoklinis lankstymas | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Aviatorius |
| Šoninių lankų ilgis | 155 mm |
| Rėmelio plotis | 150 mm |
| Tilto plotis | 12 mm |
| Lęšių aukštis | 54 mm |
| Lęšių plotis | 65 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir gradientiniai |
| Filtro kategorija | 2 |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio spalva | Pilkas metalas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















