Akcija
Liko 2
Pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 144.00 €.137.70 €Current price is: 137.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.47€ / 18 mėn.
Moteriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su mėlynais plastikiniais lęšiais ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Pilka (Gunmetal) |
| Rėmelio spalva | Pilka (Gunmetal) |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Be papildomo efekto |
| Lęšių plotis | 61 mm |
| Dydis | 61-12-145 mm |
| Lęšių aukštis | 54 mm |
| Tilto plotis | 12 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių lankelių ilgis | 145 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Filtro kategorija | Trys |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















