Akcija
Liko 17
Rudi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 160.00 €.152.10 €Current price is: 152.10 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.64€ / 24 mėn.
Universalaus stiliaus rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su gradientiniais lęšiais ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientas |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Dydis | 60-17-140 |
| Lęšių aukštis | 48 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Rėmelio plotis | 155 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Pristatymas | Prekės ženklo dėklas |
| Stilius | Kampuotas |
| Filtro kategorija | Du |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















