Akcija
Liko 50
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 187.00 €.123.40 €Current price is: 123.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.59€ / 18 mėn.
Moteriški juodi plastikiniai akiniai nuo saulės su violetiniais gradientiniais lęšiais ir katės akių stiliaus rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Violetinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 55 mm |
| Lęšių aukštis | 45 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Katės akies |
| Filtro kategorija | 2 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















