Akcija
Liko 12
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 176.00 €.166.20 €Current price is: 166.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.34€ / 24 mėn.
Sportinio stiliaus juodi plastikiniai akiniai nuo saulės su žaliais poliarizuotais lęšiais ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 64 mm |
| Lęšių aukštis | 41 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriukai | Ne |
| Papildoma savybė | Mėlynos šviesos filtras |
| Stilius | Sportinis |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio spalva | Juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















