Akcija
Liko 47
Mėlyni acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 218.00 €.194.71 €Current price is: 194.71 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.78€ / 24 mėn.
Vyriški mėlyni acetato rėmelių akiniai nuo saulės su plastikiniu lęšiu, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Mėlyna |
| Rėmelio spalva | Mėlyna |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Lęšių plotis | 55 mm |
| Lęšių aukštis | 34 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 14 mm |
| Kojelių ilgis | 145 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Stačiakampis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















