Akcija
Liko 49
Raudoni plastikinių rėmelių akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 218.00 €.194.71 €Current price is: 194.71 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.78€ / 24 mėn.
Moteriški raudoni akiniai nuo saulės su pilkais gradientiniais lęšiais ir pilno rėmelio Cat Eye stiliumi.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Raudona |
| Rėmelio spalva | Raudona |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių plotis | 56 mm |
| Lęšių aukštis | 39 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 130 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Cat Eye |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















